Bedrijvencompetitie

Als je niet kunt winnen, moet je zorgen dat je niet kunt verliezen..

De Business Battle is dé zakelijke golfcompetitie van De Goese Golf. Tijdens een reeks van 7 wedstrijden, waaraan bedrijven die geen lid zijn van De Goese Golf ook kunnen deelnemen!

De eerste dinsdag van de maand wordt een 9-holes wedstrijd gespeeld, waarna er de mogelijkheid is tot netwerken met de deelnemers. We spelen met teams van twee personen en de teamsamenstelling mag per wedstrijd variëren. 

Geen zakelijk abonnement maar wel graag een keer meedoen? Geen probleem! Om kennis te maken met de Business Battle hebben wij een aantrekkelijk voorstel.

Spelvorm: Fourball Betterbal Stableford

Teams van twee tegen twee spelers. Iedere speler speelt met zijn/haar eigen bal tegen zijn/haar eigen handicap.
Per hole wordt de beste individuele stableford score (na handicap verrekening) van elk team genoteerd. 
Per team dien je 1 scorekaart in te vullen (de teams marken voor elkaar).

Speeldata 2026: 3 maart, 7 april, 12 mei, 7 juli, 4 augustus, 1 september en 6 oktober.

Clinic voor Starters

Ben je een beginnende golfer en wil je liever deelnemen aan de clinic voor ondernemers dan aan de competitie geen probleem. 
Ook als startende golfende ondernemers kun je dan aan deze waardevolle netwerkavonden deelnemen. En natuurlijk ook weer met twee personen.

Business Battle Leaderboard

Ronde 1Ronde 2Ronde 3Ronde 4Ronde 5Ronde 6Ronde 7Totaal – Gemiddelde beste 5 scores
Roegiers Glas2020202515232121,8
In2Clean20191915262321,4
Lance Free2018212119211720,4
De Visser Chocolade Goes2217171920192220,4
AddMark1917132020182520,4
Securancy Intelligence822202211191720,0
4UGroup1717201824191920,0
Impossible Drinks19211620201919,8
De Goese Golf2115191722181919,8
VKP191820218201619,6
De Koffieboer1617211523201619,4
Schildersbedrijf Franse1518181421251219,4
EDW Autolease B.V.20141921191819,4
Martens Renewables171429191819,4
Canon Business Center17102021191919,2
Prinsessenjurk.nl151918222119,0
Delmeco19171914231719
Gewoon Lekker Leven14211315182518,2
Auto Poppe231519191418,0
MX Management1315192216171618,0
Luijten VVZ16162016122218,0
Molenaar Betonindustrie21111518171617,4
Ektiv VVE Beheer141823141717,2
Aannemersbedrijf van der Poel15161520171817,2
Evolve Automation151816172017,2
JS Project Support171719161617,0
Zichtbaar1521020201816,6
BSIEC14181520151516,6
Poppe installatietechniek7131812202016,6
PLCO Accountants & Adviseurs1615141516201516,4
Invision ICT142021111616,4
Bouwbedrijf van der Linde141618151816,2
Daxxa Personeelsdiensten913171521121215,6
De Koeijer Schilders1716222215,4
Metaalbewerking Zeeland151610181815,4
AGIN Timmermans161214211315,2
Rabobank171313171314,6
Van Gilst B.V.141220121514,6
Bas + Mar de Jager1917181814,4
Winkelcentrum Kamperland121614151414,2
Wijkopenhuizen.nl21252313,8
Condor1316221713,6
Progrezz171271512913,0
Go Interact1261210141713,0
Seenic1916102013
Roem van Yerseke1219201212,6
Bouwgroep Peters10121391912,6
Hotel Middelburg22172212,2
Rijk Jac. BV / ZTZ Logistic20192112
ZHE Trading BV15192211,2
Louwman201311810,4
Letternet14201810,4
Bouwbedrijf Joziasse151681310,4
Katseveer15201510
B&E Bedrijven316181310
Croonwolter & dros1315168,8
Leanforms1218148,8
Van der Hart interieurgroep1518108,6
TinyRebel1414158,6
NAC Breda17258,4
Frankly132098,4
Seb’s Car Detailing18217,8
Mosselcompany17217,6
Behangwerk.nl1012147,2
Desto17176,8
Sinke Rentall151356,7
IWAARDEN Schilders16156,2
SaniDump15125,4
Horecadesk13125,0
Omroep Zeeland193,8
Kraakman183,6
Moore DRV183,6
Traas Vloeren163,2
Emtes Workforce0
Liefdevoordrukwerk0
Veldsink-Driekleur0
ABN AMRO MeesPierson0
Advocatenkantoor Zeeland0
Aureus0
De Visser Optiek- by Isabelle0
Groeneveld Exploitatie B.V.0

Als team dien je minimaal 5 keer mee te spelen voor een eindscore (gemiddelde van 5 scores). 
De teams met een * achter de score hebben al 5 rondes meegedaan.
Spelers met handicap 36 en hoger spelen vanaf handicap 36 en vanaf de rode tees.

Aanmelden Bedrijvencompetitie

Ik doe graag mee aan:

Dé manier om uw netwerk te vergroten. Is een abonnement dan ook zakelijk aftrekbaar?

De Goese Golf vermeldt op de jaarlijkse factuur dat het zakelijke abonnement sponsorkosten betreft. Dat is het naar ons inziens namelijk ook. Sponsorkosten kunnen volledig aftrekbaar zijn indien er sprake is van een zakelijk belang. Dit is bijvoorbeeld het geval als de ondernemer als tegenprestatie naamsbekendheid krijgt in de vorm van een prominente vermelding van de bedrijfsnaam op een reclamebord. Dit is bij een zakelijk abonnement bij de Goese Golf dan ook het geval.

Een zakelijk abonnement helpt u namelijk bij het in contact komen met potentiële klanten of leveranciers, het vergoten van uw naamsbekendheid, het werven van personeel en zorgt voor regionale binding.

Voor veel ondernemers is golfen dus nog steeds een favoriete manier van netwerken. Het draagt immers bij aan een goede bedrijfsvoering. 

Zakelijk

De Goese Golf is dé ideale ontmoetingsplaats voor het Zeeuwse bedrijfsleven! Want waar anders verloopt het leggen van (zakelijke) contacten zo vanzelfsprekend als bij het golfen.

Uw evenement op De Goese Golf?

Neem contact op om de mogelijkheden te bespreken.

Geslacht